background

Omexco Türkiye

Üst Düzey Duvar Kaplamaları 

Omexco firması Dünyanın en özel duvar kaplamalarını tasarlamaktadır. Omexco tasarım ve üretimde o kadar ileri düzeydedir ki, ürünler Dünyanın en güzel tasarımları olmalarının yanında yanmazlık sertifikaları, gemi sertifikaları, güneşten solmama, tamamen ekolojik (doğaya geri dönüşümlü) olma, austik olma ve leke tutmama gibi önemli özellikleri de beraberinde sunabilmektedir. Omexco firması Dünya'da duvar tekstilini öne çıkarmış ve duvar tekstilinde lider bir firmadır. Omexco firmasının nonwoven (ipliklerin preslenmesi) tabir ettiğimiz dokunmamış tekstilden imal ettiği duvar tekstilleri aynı zamanda vinil gibi yıkanabilir. 

Omexco Hakkında

Yaratıcılık, Kalite, Hizmet...

1976 yılında Bob Rans tarafından Omexco kurulduğundan beri anlayışı olmuştur.

Kısa sürede dünyada üst düzey kalite duvar kaplamalarında öncü olan Omexco, sofistike teknikler kullanıp ustaca kabartma ve malzemeleri bir araya getirmektedir.

“ Yaratıcılık, Kalite, Hizmet...”

İç tasarımcılardan oluşan bir ekip, yeni tasarımlar, beklenmedik görsel efektler ve sade renkler yaratmak için nitelikli bir üretim ekibi ile koordinasyon içerisindedir.

İtalyan mimar Simone Micheli ve Belçikalı tasarım evi Maison Martin Margiela gibi dünyaca ünlü tasarımcı ve mimarlara da çalışan Omexco, Avrupa'daki bir kaç duvar kağıdı üreticilerinden biridir. Bu vesileyle, duvar kağıdının hammadesinin alınmasından, bitilişine kadar bir çok kez kontrol edilir ve kusursuz bir ürün garanti edilmektedir.

80'den fazla ülkede bulunan Omexco, Türkiye'de Homteks tarafından temsil edilmekte ve servis edilmektedir. 

Omexco duvar kaplamalarını en prestijli otellerde, üst düzey konut projelerinde, cruise gemilerinde, ve lüks mağazalarda bulabilirsiniz.

background

Omexco Türkiye - Homteks

E: info@homteks.com
T: +90 212 230 44 22
T2: +90 212 231 70 14
F: +90 212 232 72 79

Adres : Abdi İpekçi Cad. 35/2 Maçka / İSTANBUL